Uśmiech

Trzecia płyta zespołu 4 (Czwórka) jest krótka. To tak zwana EPka zawierająca 4 utwory, z których każdy gwarantuje pozytywne wibracje. Najpierw UŚMIECHnij się, potem przygotuj i zjedz muzyczne NALEŚNIKI, popij je herbatką z KUBECZKA KUBY, a będziesz miał siłę na wodną przygodę w KAJACZKU.

4 to muzyka dla małych i dużych wymykająca się jednoznacznej kategoryzacji. 4 to symbol. 4 to dobry. 4 to idea. 4 to ludzie. Jak zwykle płyta przygotowana z dbałością o najwyższą jakość produkcji muzycznej, w której dominują „żywe” instrumenty. Płyta skierowana zarówno do dzieci jak i ich rodziców. Satysfakcja i uśmiech gratis.

Posłuchaj naszej płyty
 1. Uśmiech
 2. Naleśniki
 3. Kubeczek Kuby
 4. Kajaczek

Kluczyki do muzyki

Druga płyta zespołu 4 (Czwórka) to kontynuacja idei czterech wartości w piosenkach dla dzieci. Są nimi uniwersalizm, różnorodność, zabawa i edukacja. To zestaw bardzo urozmaiconych zarówno w brzmieniu jak i treściach piosenek doskonałych do wykorzystania na wiele okazji. Znajdziemy tu więc przebojowy utwór tytułowy, balladę dla mamy i taty czy piosenkę na dzień nauczyciela. W sumie 15 utworów (w tym 3 bonusowe).

Materiał muzyczny doskonale sprawdzi się w placówkach edukacyjnych i w domu każdego dziecka, a piosenki śpiewać będą całe rodziny. Istnieje możliwość zakupienia podkładów do wszystkich piosenek.

Posłuchaj naszej płyty:
 1. Kluczyki do muzyki
 2. Piosenka na opak
 3. Pani Ania
 4. Języki muzyki
 5. Przepis na zdrowie
 6. Para wyjątkowa
 7. Szkoła to zabawa
 8. EkoBlues
 9. Ukryte słowa
 10. Podróże małe i duże
 11. Kierunki piosenki
 12. 4 Pory Muzyki

Bonus

 1. Dolina Skrzatów
 2. Jestem
 3. Bliżej siebie na cały rok

Moje serce jest biało-czerwone

Pierwsza płyta została nagrana w 2018 roku pod nazwą 4 Pory Muzyki. Każdy utwór na płycie to jakby osobny projekt, choć tytuł całości jest spójny z pojawiającymi się na płycie piosenkami o każdej z pór roku.

Część utworów ma znamiona przebojów i to w szerszej skali wykraczającej poza kategorię piosenki dziecięcej. Materiał spotkał się z bardzo pozytywnymi recenzjami, a piosenki takie jak „Biało-czerwone” i „Pociąg do książki” stały się przebojami w wielu środowiskach. Wartością dodaną jest również możliwość zaśpiewania wybranych piosenek z wersjami instrumentalnymi.

Posłuchaj naszej płyty:
 1. Biało-czerwone
 2. Kolorowa piosenka
 3. Pociąg do książki
 4. Najpiękniejsze słowa świata
 5. List do Fryderyka
 6. Gitarowa piosenka
 7. Mikołaj na cały rok
 8. Wiosenna
 9. Letnia
 10. Jesienią
 11. Zimowa Pani
 12. 4 kultury – jeden świat
 13. Biało-czerwone (instrumentalna wersja)
 14. Kolorowa piosenka (instrumentalna wersja)
 15. Pociąg do książki (instrumentalna wersja)
 16. Najpiękniejsze słowa świata (instrumentalna wersja)
 17. List do Fryderyka (instrumentalna wersja)